Головна  →  Новини  →  25 квітня 2017

До 31-річниці Чорнобильської катастрофи в Святошині провели мітинг-реквієм (фото)

До 31-річниці Чорнобильської катастрофи в Святошині провели мітинг-реквієм (фото)

Траурними дзвонами розпочався вечір 25-го квітня на вулиці Якуба Коласа, 29. Саме тут, біля пам’ятного знаку загиблим Прип’ятчанам, зібралися колишні мешканці Прип’яті, яким довелося розпочати нове життя у Святошинському районі, учасники ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС, депутати Київської міської ради та численна святошинська громада на чолі з в.о. голови району Сергієм Пилипчуком, щоб згадати трагічні події аварії та вшанувати ліквідаторів цієї страшної катастрофи.

Покладанням квітів і хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв- ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

Заупокійну літію по загиблим та померлим ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відслужив Владика Іоан, настоятель храму Різдва Святої Богородиці.

«Трагедія, яка сталася 31 рік тому на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди закарбувалася в людських долях та наших серцях. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська катастрофа. Низький уклін та щира вдячність тим, хто пожертвував своїм життям та здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха», - сказав Сергій Пилипчук після завершення заходу.

Перейти до спискуВерсiя для друку