Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017

В Святошинській РДА пройшов семінар з нагоди Дня охорони праці (фото)

В Святошинській РДА пройшов семінар з нагоди Дня охорони праці (фото)

У рамках проведення заходів присвячених Дню охорони праці, 21 квітня 2017 року в Святошинській РДА відбувся семінар з керівниками та службами охорони праці підприємств, установ та організацій району.

Очолив нараду заступник керівника апарату Святошинської РДА Микола Пашинський.

На семінарі присутнім доведено Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

З вступним словом до учасників засідання звернувся Микола Пашинський, який напередодні Дня охорони праці привітав всіх присутніх зі святом та нагородив Подяками голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації начальника відділу охорони праці ДП «АНТОНОВ» Кучера С.М., начальника відділу з охорони праці ПрАТ НВО «Практика» Степанюка С.М. та відзначив Почесною грамотою Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації інженера з охорони праці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Семенову К.В.

Зі словами привітання до працівників служб охорони праці звернувся завідувач сектору з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Сергій Лисенко, а також вручив Подяку Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища завідувачу сектору з питань охорони праці Святошинської РДА Едуарду Савчуку. Окрім того проаналізував виробничий травматизм на підприємствах міста Києва за перший квартал 2017 року.

До участі у засіданні були залучені: головний державний інспектор відділу нагляду АПК та СКС управління нагляду промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Бровченко Т.Ф., в.о. начальника відділу організації профілактичної роботи та страхових експертиз-головний страховий експерт профілактичної роботи та страхових експертиз управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Гриценко В.М., маркетингу та реалізації журналу «Охорона праці»Ткаченко С.О., які звернули увагу керівників на дотримання законодавства з охорони праці.

Перейти до спискуВерсiя для друку