Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017

У Святошинському районному центрі зайнятості пройшла «Презентація роботодавця» (фото)

У Святошинському районному центрі зайнятості пройшла «Презентація роботодавця» (фото)

Для підбору працівників на вакантну посаду «водія категорії В» та з метою безпосереднього їх ознайомлення з умовами праці 20 квітня фахівці Святошинського районного центру зайнятості організували презентацію роботодавця - Київського міського територіального центру соціального обслуговування. Проведенню «Презентації роботодавця» передувала особиста зустріч керівників підприємства та центру зайнятості, на якій був обговорений формат масового заходу, з’ясовані потреби роботодавця.

Київський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – це спеціальна державна установа, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Під час проведення заходу учасники активно спілкувалися з представником роботодавця, цікавилися і іншими вакансіями на перспективу. Кожен з присутніх міг задати ті питання, які хвилюють  в першу чергу  - це і розмір заробітної плати, графік робочого дня, соціальні гарантії при працевлаштуванні тощо.

Представники підприємства залишилися задоволені рівнем організації і проведення презентації та висловили надію на подальшу співпрацю із центром зайнятості. Можна з впевненістю говорити, що проведення таких заходів сприяє покращенню та оптимізації пошуку роботи для безробітних та прискорює укомплектування  вакантних посад для роботодавця.

 

Джерело: Святошинський районний центр зайнятості.

Перейти до спискуВерсiя для друку