Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017

Семінар для соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ Святошинського району (фото)

Семінар для соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ Святошинського району (фото)

20 квітня 2017 року в ЗНЗ № 96 імені О. К. Антонова відбувся семінар для соціальних педагогів навчальних закладів Святошинського району на тему: «Батьки і діти. Партнерське спілкування», який провела Совенко Лариса Петрівна, методист науково-методичного центру Управління освіти.

Розпочинаючи семінар, Совенко Л.П. в вступному слові підкреслила, що народження дитини не означає автоматично, що ми піднімаємось на п’єдестал Батько і Мати, стаємо непорушними і невразливими авторитетами. Слава Богу, ми не ідеальні, інакше наші діти не навчились пробачати і співчувати. Якщо батьки розуміють це, приймають себе, такими, які вони є, відступає гнітюче почуття провини, у них з’являється можливість для змін, руху вперед.

Жук Лариса Вікторівна, директор презентувала спеціалізовану школу № 96 ім. О.К. Антонова, розповіла про історію, місію та мету школи, про пріоритети розвитку, про матеріально-технічне забезпечення навчального закладу.

Рябошапко Інна Анатоліївна, начальник відділу планування і роботи з сім’ями Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» провела тренінг «Особливості спілкування батьків та дітей».

Перед учасниками семінару виступила Даніленко Ірина Станіславівна, соціальний педагог ЗНЗ № 96, яка презентувала тему: «Батьки і діти. Партнерське спілкування».

Підводячи підсумки семінару методист Совенко Л.П. відзначила, що переоцінити роль спілкування в житті людини неможливо. Відсутність належного спілкування вносить неабиякий дисбаланс у стосунки батьків та дітей. У той час, коли батьки майже весь день на роботі, а діти – в школі, дитячому садку їхнє спілкування є неможливим. Його, як правило, з часом заміняють засоби масової інформації, телевізор, комп'ютер, друзі. У даному середовищі цілком відсутня гармонія взаємостосунків батьків та дитини, більше того – вона знищується. Основні проблеми батьківських взаємин виникають на тлі гіперопіки або ж неуважного ставлення до дитини, коли дорослий не може вчасно відпустити дитину до самостійних дій, або байдужості, яка спричиняє емоційний дискомфорт у дитини, що відображається на загальному розвитку останньої.

 

Джерело: управління освіти, молоді та спорту.

Перейти до спискуВерсiя для друку