Головна  →  Новини  →  20 квітня 2017

Володимир Каретко провів координаційну нараду щодо питань забезпечення правопорядку на території району

Володимир Каретко провів координаційну нараду щодо питань забезпечення правопорядку на території району

Сьогодні, 20 квітня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів засідання координаційної ради щодо питань забезпечення правопорядку на території району. Участь у засідання взяли: начальник управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА Куявський О. Ю., заступник начальника Святошинського управління поліції ГУ Національної поліції в місті Києві, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Святошинської РДА Вакуленко О.П., голова «Асоціації ДНД» Святошинського району міста Києва Головач Д. М.

Під час засідання учасники заходу мали можливість заслухали звіт представника Святошинського управління поліції щодо результатів роботи управління за 3 місяці 2017 року.

Також до уваги присутніх був представлений звіт щодо результатів роботи громадського формування з охорони громадського порядку та його співпраці зі структурними підрозділами Святошинської РДА.

Насамкінець наради присутні проаналізували ефективність заходів, які застосовуються в Святошинському районі для забезпечення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та обговорили шляхи подальшої роботи.

Перейти до спискуВерсiя для друку