Головна  →  Новини  →  19 квітня 2017

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

18 квітня 2017 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017 року, яке провів перший заступник голови СРДА Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочав засідання перший заступник з актуального питання підготовки району до поминальних днів: - «на території району є кладовища і наша задача проконтролювати їх підготовку до відвідування громадян, а де необхідно надати допомогу», зазначив Сергій Пилипчук. Окремо зупинились на районних заходах з відзначення 31-ї річниці Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, що заплановані на 25 та 26 квітня.

Далі на порядку денному було заслухано представників ПАТ «Київенерго» про стан закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Окремо було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій.

Також було розглянуто питання функціонування ліфтового господарства та терміни усунення пошкоджень.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку