Головна  →  Новини  →  12 квітня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У середу, 12 квітня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. 

Сьогодні під час прийому очільник району розглянув 6 питань, з якими звернулися мешканці. Серед піднятих цього разу питань були: ремонт вхідної групи та сходових клітин будинку; установка вікон у під’їздах будинку за Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2017 рік та відновлення благоустрою після розриття прибудинкової території; установка 5 енергозберігаючих металопластикових вікон (які не були встановлені) за Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2016 рік та відсутність гарячого водопостачання; капітальний ремонт покрівлі за Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2017 рік; капітальний ремонт покрівлі будинку.

Крім того, за дорученням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, було розглянуто питання щодо комісійного обстеження квартири та складання акту про залиття.

Очільник району приділив усім питанням належну увагу, надав детальні консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів Володимир Каретко надав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання

Перейти до спискуВерсiя для друку