Головна  →  Новини  →  8 квітня 2017

Завершено другий етап створення Єдиного соціального центру

Завершено другий етап створення Єдиного соціального центру

Голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів робочу виїзну нараду щодо створення Єдиного соціального центру Святошинського району.

Основним питання порядку денного був розгляд матеріалів щодо співпраці та координації підрядних організацій, що будуть забезпечувати взаємодію всіх соціальних служб в єдиному IT комплексі. На нараді були присутні заступник Голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, начальник управління праці та соціального захисту населення Святошинського району Ірина Жидченко, начальник Святошинського районного центру зайнятості Тамара Олефір, начальник Правобережного ОУ ПФУ в м. Києві Ірина Задерейко, представники УКБ «Житлобудреконструкція» та підрядних організації.

Генеральний підрядник УКБ «Житлобудреконструкція» фактично завершив будівельні роботи по створенню нових стінних конструкції ЄСЦ у відповідності до нового проекту та виконує внутрішні роботи. На другому поверсі будівлі йде встановлення стінових панелей, дверей, фурнітури.

Нагадаємо, в рамках проекту створення ЄСЦ планується створення сучасного центру надання соціальних послуг, що буде працювати в режимі «відкритого офісу» із застосуванням сучасних цифрових технологій. Досвід впровадження ЄСЦ здійснюється у відповідності до Програми дій уряду В. Гройсмана на 2016-2017 роки. Святошинський район є один з пілотних на рівні з іншими містами України по впровадженню ЄСЦ. 

Перейти до спискуВерсiя для друку