Головна  →  Новини  →  5 квітня 2017

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу (фото)

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу (фото)

05 квітня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

Засідання штабу розпочалося з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні.

Далі присутні обговорили питання стану усунення пошкоджень на зовнішніх мережах гарячого водопостачання, а також стан відключення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери від централізованого опалення.

Детальна увага була приділена питанням функціонування ліфтового господарства та стану виконання робіт з прибирання закріплених територій.

Окремо були розглянуті питання щодо закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Також був заслуханий звіт про складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій.

Питанням контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та аналізу якості їх виконання також була приділена належна увага.

Далі було повідомлено, що у зв’язку з випадком травмування дитини, яке сталося на вулиці Бударіна, 7, звільнено начальника житлово-експлуатаційної дільниці №6. Крім того, Сергій Пилипчук дав доручення всім комунальним службам, керівникам ОСББ та ЖБК зробити перевірку технічного стану будинків. Також було дано доручення перевірити технічний стан дитячих та спортивних майданчиків на території району та в закладах освіти.

«З наступного тижня будуть планові обходи території. У разі виявлення аварійних елементів на дитячих та спортивних майданчиках керівники будуть нести особисту відповідальність.

Крім того, завтра необхідно комісійно обстежити яр на вулиці Бударіна на предмет каналізаційних витоків», - зазначив Сергій Пилипчук.

Насамкінець засідання КП ШЕУ було дано доручення активізувати ручне прибирання доріг вздовж бордюрів від сміття. Закладам освіти доручили здійснити перевірку наявності сухостійних дерев та у разі виявлення таких дерев вжити необхідних заходів для їх зняття.

Перейти до спискуВерсiя для друку