Головна  →  Новини  →  22 березня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У середу, 22 березня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. Нагадаємо, що такі прийоми проходять за попереднім записом у першу, другу та четверту середу місяця.

Сьогодні під час прийому було розглянуто 8 питань щодо житлово-комунальної сфери. Так, серед порушених питань були: стан дороги на провулку Дунаєвського; здійснення контролю за ремонтом інженерних мереж у будинку № 21 на вулиці Якуба Коласа; капітальний ремонт будинкових мереж (розглянуто чотири питання на цю тему); капітальний ремонт покрівлі будинку та розриття прибудинкової території.

Крім того, за дорученням заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, було розглянуто питання щодо низки проблем, пов’язаних з обслуговуванням будинку в опалювальний сезон.

Очільник району приділив усім питанням належну увагу, надав детальні консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів, які відповідають за порушені питання, очільник району надав доручення та встановив терміни їх виконання

Перейти до спискуВерсiя для друку