Головна  →  Новини  →  15 березня 2017

Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом (фото)

Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом (фото)

Кожної третьої неділі березня в нашій країні відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Цей святковий день присвячений усім тим, хто виконує вкрай необхідну справу – створює затишок в наших домівках і навколо них. Саме працівники комунальної галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного з нас було комфортним, зручним та безпечним.

Відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення і у Святошинському районі. Так, цієї середи, 15 березня, у святковій залі клубу «Бінго» (просп. Перемоги, 112) провели районний вечір на який у якості почесних гостей запросили працівників комунальної сфери району.

Привітати комунальників з професійним святом завітало керівництво Святошинського району на чолі з його головою Володимиром Каретком, а також заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та заступник директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури Олександр Малихін.

Захід розпочав Володимир Каретко, який побажав працівникам житлово-комунальної сфери міцного здоров’я, професійного зростання та успіхів у всіх справах.

«Щодня ви виконуєте вкрай важливі завдання – забезпечуєте комфорт і затишок у наших дворах, парках, під’їздах. Дбаєте про безперебійне постачання таких, здавалося б, звичних речей, як опалення, водопостачання, електроенергія. Проте, без усього цього жоден з нас точно не уявляє своє повсякденне життя.

Щиро дякує за вашу працю, за ваше сумлінне ставлення до виконання обов’язків та ваше натхнення», – сказав очільник району.

Кращих працівників комунального господарства Володимир Каретко відзначив Подяками та Почесними грамотами. Крім того, комунальникам були вручені відзнаки департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Головною подією свята стало вручення ордерів на житло. Петро Пантелеєв та Володимир Каретко вручили шістьом працівниками житлово-комунального господарства району ордери на квартири та службове житло. Зокрема, ордер на трикімнатну квартиру отримав слюсар-сантехнік ЖЕДу №3 (працює в системі ЖКГ вже протягом 28 років), ордер на двокімнатну квартиру  - двірник ЖЕДу №2 (стаж роботи якої більше 25 років), ордер на службову квартиру отримав двірник ЖЕДу №1, а ордери на службові кімнати - двірник ЖЕДу №9, двірник ЖЕДу №5 та майстер ЖЕДу №6.

Після офіційної частини свята гостей заходу чекала насичена концертна програма, цікава вікторина та дискотека. 

Перейти до спискуВерсiя для друку