Головна  →  Новини  →  2 березня 2017

У Святошинському районі відновила роботу Рада директорів промислових підприємств (фото)

У Святошинському районі відновила роботу Рада директорів промислових підприємств (фото)

У четвер, 2 березня, у Святошинській держадміністрації відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств при Святошинській РДА. Провів засідання голова району Володимир Каретко, який і виступив ініціатором відновлення роботи Ради промисловців. Зазначимо, що Раду директорів промислових підприємств було створено ще в 2011 році, проте її діяльність з того часу не була активною. Змінити цю ситуацію, розробивши шляхи взаємодії між промисловцями та районною владою, вирішив Володимир Каретко.

Участь у засіданні взяли директори підприємств, які увійшли до персонального складу Ради, а також запрошені учасники – представники управління промисловості та інноваційної політики КМДА і Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва.

Захід розпочав Володимир Каретко, який вручив підприємствам «ТОВ Фірма «Фавор», ДНВП «Електронмаш» та ТОВ «Фомальгаут-Полімін» Відзнаки за плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток району.

Далі очільник району презентував присутнім підсумки виробництва та реалізації продукції промисловими підприємствами Святошинського району за 2016 рік. Також Володимир Каретко запропонував Раді директорів своє бачення взаємодії між промисловцями та адміністрацією. Зокрема, очільник району представив напрацювання, реалізація яких стане взаємовигідною для обох сторін, а також навів приклади здійснених кроків.

«Одним з наших завдань було активізувати участь місцевих підприємств-виробників у процедурах закупівель, які проводяться розпорядниками бюджетних коштів району. Як приклад, хочу привести співпрацю Святошинської РДА з ТОВ «Фомальгаут-полімін», завдяки якій проведено ряд капітальних ремонтів об`єктів комунальної власності району, а також з ТОВ «Фірма «Фавор», яка забезпечує дитячі садочки та школи молочною продукцією.

Крім того, ми активно працюємо у напрямку просування продукції промислового комплексу району на внутрішній та зовнішні ринки шляхом організації виставково-ярмаркової діяльності. Зокрема, залучаємо промисловців до участі в таких конкурсах, як «Столичний стандарт якості», «Найкращий експортер року», щорічній виставці «Зроблено в Києві», співпрацюємо в інформаційній системі «Промисловість і наука». Все це дозволяє підприємцям ставати більш популярними, що в свою чергу призводить до зростання промисловості, збільшення робочих місць та розвитку району вцілому», - розповів Володимир Каретко.

Останнім етапом засідання стало обговорення учасниками перспектив роботи підприємств, можливостей нарощення обсягів виробництва та шляхів допомоги промисловцям з боку адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку