Головна  →  Новини  →  1 березня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Цієї середи, 1 березня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. Нагадаємо, що такі прийоми проходять за попереднім записом у першу, другу та четверту середу місяця.

Сьогодні на прийом до очільника району завітали 7 громадян. Питання, що піднімали мешканці, у переважній більшості стосуватися житлово-комунальної сфери, зокрема: стан покрівлі після капітального ремонту у 2016 році; заміна вікон та дверей на металопластикові за Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2017 рік та утеплення фасаду будинку за програмою 70/30; капітальний ремонт під’їзду та вхідної групи, заміна ліфтів, утеплення фасаду будинку, благоустрій прибудинкової території, заміна дитячого майданчика та створення скверу перед будинками №6 та №12 на вулиці Чорнобильській; усунення аварійності мереж гарячого та холодного водопостачання у підвалі будинку.

Також очільник району розглянув питання щодо заміни ордеру на квартиру та питання надання правової допомоги громадянам району.

Крім того, було розглянуто питання голови жіночої ради ветеранської організації району щодо надання матеріальної допомоги жіночому колективу до свята, а також встановлення металопластикового вікна в одному з кабінетів «ЖЕД №6».

Усім порушеним питанням Володимир Каретко приділив належну увагу, надав фахові консультації та роз’яснення щодо них. Безпосередньо відповідальним керівникам структурних підрозділів очільник району надав доручення та встановив терміни їх виконання. 

Перейти до спискуВерсiя для друку