Головна  →  Новини  →  28 лютого 2017

У Святошинській РДА відбулося засідання конкурсної комісії «Жінка–Українка» (фото)

У Святошинській РДА відбулося засідання конкурсної комісії «Жінка–Українка» (фото)

У вівторок, 28 лютого, у Святошинській РДА відбулося засідання комісії Лідерського рейтингу серед кращих жінок Святошинського району міста Києва «Жінка – Українка». Комісію очолила заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва.

Члени комісії обговорили деталі проведення конкурсу та розглянули матеріали, що були подані для участі в конкурсі.

Зазначимо, що даний конкурс проводиться у Святошинському районі вперше. Його основна мета полягає у впровадженні і утвердженні у Святошинському районі міста Києва рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, утвердження високого статусу української жінки у суспільстві.

Починаючи з 2017 року Лідерський рейтинг, який налічує 20 номінацій, буде проводитися щороку за підсумками попереднього календарного року. В цьому році участь у конкурсі взяли 29 жінок району.

Участь у Лідерському рейтингу беруть жінки Святошинського району (не залежно від віку, соціального становища, професійної діяльності), які своєю діяльністю сприяють розвитку району в усіх сферах суспільного життя, є неформальними лідерами в різних галузях, досягли конкретних успіхів в громадсько - політичній сфері життя місцевої громади.

Довідково: Лідерський рейтинг серед кращих жінок Святошинського району міста Києва «Жінка–Українка» заснований Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією за ініціативи громадської організації «Жінки – берегині» Святошинського району міста Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку