Головна  →  Новини  →  9 лютого 2017

«Школа обізнаного киянина» провела лекцію в Святошинській адміністрації (фото)

«Школа обізнаного киянина» провела лекцію в Святошинській адміністрації (фото)

Сьогодні голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко разом з керівником управління ЖКГ Святошинської РДА Євгеном Мужиченко, представниками департаментів КМДА та представникам РСТ «Нивки» та РСТ «Святошин» взяли участь у лекції, яку провела «Школа обізнаного киянина».

Лекцію відвідали понад 80 представників ОСББ та ЖБК Святошинського району. На лекції були презентовані матеріали «Як взяти участь у програмі співфінансування капітального ремонту» та інші актуальні питання. Модератором зустрічі був радник заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Олексій Тихонов.

Під час свого виступу голова РДА повідомив присутнім, що «минулого року на програму КМДА «70/30» було виділено близько 20 млн.грн, а в Святошинському районі нею скористались 11 домогосподарств. На поточний рік заплановано вдвічі збільшити фінансування, тому закликаю уповноважених осіб, керівників ОСББ та ЖБК скористатись такою можливістю та удосконалити існуючий рівень енергоефективних заходів».

Також Володимир Каретко поділився позитивним досвідом впровадження енергозаощадливих технологій домогосподарств, що минулого року скористались програмою «70/30» та модернізували будинковий пристрій обчислення теплової енергії.

По закінченню лекції всі бажаючі мали змогу обмінялись думками і досвідом впровадження проектів.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті «Школи обізнаного киянина» http://shkolakyjan.info/

 

Перейти до спискуВерсiя для друку