Головна  →  Новини  →  19 січня 2017

Відкриття відновленого бюветного комплексу (фото)

Відкриття відновленого бюветного комплексу (фото)

Сьогодні, 19 січня до свята Водохреща, на бульварі Вернадського, 85 після майже 10 літнього простою відкрили відновлений бюветний комплекс.

«Приємно, що «Київводофонд» на численні звернення мешканців, все ж таки доклав зусиль та відновив роботу бюветного комплексу. Дуже символічно, що відкриття відбулося саме на свято Водохреща», - зазначив голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

Як зазначила директор КП «Київводофонд» Світлана Козловська, якість води з відновленої свердловини відповідає всім санітарним нормам та може бути використана навіть в лікувальних цілях, бо піднімається з юрського водоносного горизонту, не потребує додаткового очищення та є повністю натуральною.

Привітавши мешканців з Водохрещем, Володимир Каретко закликав до дбайливого використання бювету, щоб подовжити термін безремонтної експлуатації комплексу.

Довідково: відновлена свердловина має глибиною 210 м та потужність 5м3/годину. Вона побудована із застосуванням сучасних технологій, що забезпечує високу якість води, що в свою чергу підтверджено нормами ДСанПіН.

Нагадаємо, що протягом 2015 року було відновлено 2 свердловини, у 2016 році було відновлено вже 8 свердловин, а протягом 2017 - 2020 років заплановано відновлення 25 об’єктів.

Перейти до спискуВерсiя для друку