Головна  →  Новини  →  12 січня 2017

Посвята у багатодітні родини (фото)

Посвята у багатодітні родини (фото)

Майбутнє України і світу залежить від пошанування таких засадничих сімейних цінностей, як захист інституту сім’ї, батьківства, материнства і дитинства, роль й значення батьків у процесі виховання власних дітей, державний захист цих цінностей. Підтримуючи дані засади в Святошинському районі вже багато років поспіль проходить посвята у багатодітні родини подружніх пари у яких троє і більше дітей. І цього року, 12 січня, в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва привітала 26 молоді родини (вік батьків до 36 років) та 7 родин у яких народились ще й двійнята діток, вручивши посвідчення та подарунки.

Вітаючи подружні пари Наталія Гусєва зазначила: - «Інститут сім’ї в Україні зміцнюватиметься народжуючи нове українське суспільство. Молоді сім’ї ще не позбулись стереотипів та непоступливість заважають бути їм щасливими, але маємо надію, що ваші діти є тим фундаментом для побудови міцної української родини. Головним завданням сім’ї, безперечно, є допомога у встановленні і розвитку особи у її членів. Кожна людина повинна відчувати свою індивідуальність та значущість у суспільстві. Не менш важливим є зміна негативного іміджу багатодітної сім'ї, відмова від сприйняття у суспільстві багатодітності як "негараздів" та "малозабезпеченості". Існує потреба в поширенні у громадській свідомості розуміння важливості й цінності багатодітної сім'ї».

Супроводжували святковий захід чудові виступи юних вихованців естетичних закладів району, які подарували присутнім насолоду від концертної програми.

Перейти до спискуВерсiя для друку