офіційний вебпортал

Тренери ЦСПК «Спорт для всіх» на особистому прикладі демонструють силу спортивного духу (фото)

Опубліковано 25 жовтня 2016 року о 09:56
фото

9 жовтня у столиці Україні відбувся 7-й Київський міжнародний марафон – «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016». Ні дощ зі шквальним вітром, який часом перетворювався на зливу, ні прохолодна погода не стали на заваді наймасштабнішій біговій події року. Більше 6600 спортсменів та любителів з 50 країн світу вийшли у неділю на старти своїх дистанцій.

Від клубу Спринт у події взяли участь двоє учасників. Вихованець клубу Антон Рибка біг дистанцію 5 км та фінішував 88 з часом 25:07,28 хвилин, а педагог організатор Андрій Возняк, який взяв участь у забігу на дистанції 42,195 км, фінішував 12 в загальному заліку і зайняв призове 3 місце у категорії серед чоловіків 23-29 років.

Це стало гарним прикладом для вихованців клубу. Тим самим Андрій Вікторович підтвердив свій минулорічний результат - 3 місце у цій же категорії.

Взяв участь у заході і мер Києва Віталій Кличко, який вийшов на старт благодійного забігу в 2 км. Мер Києва зауважив, що учасники марафону не просто бігли і пропагували здоровий спосіб життя, а й змогли привернути увагу до проблем людей, що потребують нашої допомоги.

До бігового свята долучилися і відомі персони: посол Франції в Україні Ізабель Дюпон, народний депутат Єгор Соболєв з дружиною Марічкою Падалко, соліст гурту СКАЙ Олег Савчук, телеведучі Людмила Барбір, Валентина Хомайко, Лідія Таран, Анатолій Анатоліч.

Джерело: ЦСПК «Спорт для всіх»