A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вітаємо спортсменів Центру «Десантник» з перемогою в фіналі Кубку України з кунг-фу (фото)

Опубліковано 01 грудня 2015 року о 15:09
фото

28-29 листопада 2015 у школі вищої спортивної майстерності у місті Харків відбувся фінал Кубку України з кунг-фу, в якому взяли участь і вихованці секції рукопашного бою Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» під керівництвом тренера Циганка Бориса.

Змагання серед спортсменів з різних регіонів України проходили по наступних розділах:

- саньда (вільні удари)

- туйшоу (штовхають руки)

- таолу (комплекси формальних вправ зі зброєю і без)

- тай цзи цюань (Кулак Великої Межі)

Боротьба за чемпіонство  видалась цікавою та напруженою, але і цього разу спортсмени десантниківці не підвели і вибороли у фіналі Кубку України два призових місця у категорії саньда.

Від щирого серця вітаємо спортсменів – Козирь Євгена, який посів перше місце та Сусідко Андрія, який зайняв третю сходинку п'єдесталу та їх тренера Циганка Б.С. з перемогою та бажаємо подальших спортивних звершень.

Джерело: Центр ВПСВМ «Десантни».