Головна  →  Новини  →  16 жовтня 2015

В КУП НАН України відбулися студентські читання

В КУП НАН України відбулися студентські читання

15 жовтня 2015 року з нагоди 25-ї річниці “Студентської революції на граніті” відповідно до Указу Президента України від 01.10.2015 № 565/2015 у Київському університеті права НАН України відбулися студентські читання на тему: “ВПЛИВ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ НА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ”.

До участі в студентських читаннях були залучені не тільки студенти КУП НАН України, але і представники інших ВНЗ: КНУ імені Т.Г.Шевченка, РІ КУП НАНУ, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національної академії внутрішніх справ України, Київського національного лінгвістичного університету.

Студентські читання, що відбувалися  у КУП НАНУ, змогли почути і побачити студенти вузів-партнерів за кордоном у режимі онлайн.

Під час обговорення тематики студентських читань студентами було продемонстровано високий рівень теоретичних знань даної   проблематики та змістовної підготовки даного заходу.

Робочими мовами заходу було обрано українську та англійську мови.

Під час обговорення доповідей учасниками було зазначено, що в силах людини змінити себе і світ. Повстати – означає поставити світ під питання. У період революцій, зокрема Ревоюції на граніті, Помаранчевої революції та Революції гідності студенти продемонстрували громадянську позицію суспільства.  Доповідачі зазначили, що саме українська молодь завжди є авангардом суспільства і відрізняється  волелюбністю та мужністю.

Учасниками було зазначено, що Революція на граніті, яка була повністю організована силами студентства, не мала на той час аналогів у всій Європі. Акція судентів продемонструвала наявність в Україні потужної політичної сили, яку уособлювала молодь.

Захід пройшов за інформаційної підтримки газети «Все про бухгалтерський облік» та Студентської ради м.Києва.

 

Джерело: КУП НАН України

Перейти до спискуВерсiя для друку