Головна  →  Новини  →  21 квітня 2015

Київський університет права НАН України нагороджено Гран-прі в номінації «Креативність в організації наукової роботи молодих вчених та студентів» (фото)

Київський університет права НАН України нагороджено Гран-прі в номінації «Креативність в організації наукової роботи молодих вчених та студентів» (фото)

16-18 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулась щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно дорученням Кабінету міністрів України.

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставці «Освіта і кар’єра». Участь вузу в цій події дала можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та науково-педагогічні досягнення, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної та наукової літератури.

Також усі охочі, протягом усієї виставки, біля стенду вузу, мали можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію від представників Юридичної клініки «Фенікс», яка теж була представлена на стенді КУП НАН України.

 Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права НАН України, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти та підготовці молодих науковців.

КУП НАН України нагороджено Відзнакою та дипломом конкурсу Гран-прі в номінації «Креативність в організації наукової роботи молодих вчених та студентів».

Ця широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню та вирішенню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.

Перейти до спискуВерсiя для друку