Головна  →  Новини  →  24 лютого 2015

У Київському університеті права Національної академії наук України вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У Київському університеті права Національної академії наук України вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні (фото)

Студенти КУП НАНУ провели засідання усного журналу, приуроченого Дню пам`яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародному дню рідної мови.  

Під час проведення заходу було оприлюднено Звернення Міністерства освіти і науки України щодо вшанування Дня Героїв Небесної Сотні (Указ Президента України № 69/2015 від 11.02.2015 20 лютого в Україні відзначається як День Героїв Небесної Сотні ).

Ректор, професор Юрій Бошицький наголосив, що невимовно тяжких втрат зазнав український народ у рік Революції Гідності та війни на сході України. Історична пам`ять, розуміння того, хто ми і якого роду, допоможуть зміцнити державу і зцементувати націю. Без усвідомлення цього молодому поколінню буде важко творити і вести у майбутнє країну, яка має все, щоб посісти гідне місце в європейському співтоваристві.

Дует сестер Наруцьких виконали пісню Олесі Горової «Героям Небесної Сотні», що народилася під час Революції Гідності. 

Другою сторінкою усного журналу було вшанування рідної мови словами Катерини Мотрич «Молитва до мови» та нагородження студентів І курсу творчого конкурсу «Ми пишаємося тим, що ми – українці». Директор Київського молодіжного центру праці Анна Куценко відзначила студентів «Подяками».

На заході прозвучав «Заповіт» Тараса Шевченка 12 мовами світу, оскільки у хвилини роздумів українці звертаються за порадою до геніальної поезії видатного поета: вірменською, українською, французькою, німецькою, іспанською, англійською, азербайджанською, єврейською, турецькою.

Халік Абдул, провідний фахівець сходознавства озвучив поезію мовою пушту, урду, перською.

На завершення заходу усі присутні із особливою гордістю переглянули відеоролики Гімну України мовами світу.

 

Джерело: КУП НАНУ

Перейти до спискуВерсiя для друку