Головна  →  Про район  →  Відомості про район  →  Загальноосвітні навчальні заклади

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

З\П

№ закладу, назва

                 Адреса

Прізвище, ім’я, по батькові директора

Телефони

службовий

контактний

1

Середня загальноосвітня школа № 13

03148 Генерала Потапова, 3 

Макаренко Марія Олександрівна

450-60-44

067-919-43-16

067-919-43-16

2

Середня загальноосвітня школа № 35

03148 Гната Юри, 10-Б

Зорін Віталій Васильович

403-09-71

098-597-02-02

050-353-86-30

3

Спеціалізована школа № 40 з поглибленим вивченням німецької мови

03115 Львівська, 6/3

Полторацький Олександр Едуардович

424-72-40

066-737-07-58

066-737-07-58

4

Середня загальноосвітня школа № 50

03179 Ушакова ,12а

Підгора Марина Анатоліївна

424-34-25

 

093-720-62-07

5

Середня загальноосвітня школа № 55

03164 Осіння, 35

Кононенко Анатолій Миколайович

424-00-96

 

067-456-54-43

6

Середня загальноосвітня школа № 72

03164 Ген.Наумова, 35а

Ткаченко Світлана Василівна

424-24-32

 

097-460-96-66

7

Спеціалізована школа № 76 з поглибленим вивченням української мови та літератури

03170 Жмеринська, 8

Знак Олена Петрівна

274-02-84

096-208-93-80

8

Середня загальноосвітня школа № 83

03148 Героїв Космосу, 3

Чуб Ірина Миколаївна

403-08-46

096-110-09-79

9

Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова  з поглибленим вивченням російської мови

03115 Огарьова, 2

Жук Лариса Вікторівна

409-19-42

 

10

Спеціалізована школа № 131 з поглибленим вивченням німецької мови

03194 Л.Вольгемут, 2

Бoйкова Валентина Олександрівна

274-45-68

097-353-33-88

11

Середня загальноосвітня школа № 140

03179 Львівська, 47/ 8

Семенюк Оксана Євгеніївна

424-14-32

 

12

Київська гімназія № 154

03113 Перемоги,63

Ліщинська Лариса Семенівна

400-24-03

093-207-57-37

13

Середня загальноосвітня школа № 162

03164 Рахманінова, 47

Єсєналієва Тетяна Валентинівна

424-82-69

095-914-20-61

14

Спеціалізована школа з поглибленим вивченням фізико-математичних дисциплін № 185

03115 Серпова, 20/6

Щербаков Євген Миколайович

424-14-63

067-707-85-12

15

Спеціалізована школа № 196

03194 Зодчих, 22

Мендель Олена Василівна

405-40-55

096-262-77-64

16

Спеціалізована школа № 197 ім.Дмитра Луценка

03148 Ген. Потапова, 12

Куца Світлана Василівна

276-86-55

066-235-43-78

17

Ліцей “Еко” № 198

03162 Тулузи, 3

Недбайло Олександр Борисович

274-38-66

067-895-88-82

18

Спеціалізована школа № 200 з поглибленим вивченням англійської мови

03142 Семашка, 9

Алєксандрова Тетяна Миколаївна

424-89-54

097-885-69-30

19

Cпеціалізована авіаційно-технологічна школа № 203

04128 Туполєва, 17

Мельник Андрій Анатолійович

400-84-54

096-422-21-90

20

Середня загальноосвітня школа № 205

03162 П-кт Леся Курбаса, 10-Д

Марієвська Ірина Миколаївна

405-01-11

067-269-79-37

21

Середня загальноосвітня школа № 206

03192 Пр-т Леся курбаса, 9а

Лаговська Світлана Валерівна

405-83-33

097-268-95-37

22

Середня загальноосвітня школа № 215

03146 Жмеринська, 20

Весельська Людмила Броніславівна

403-04-90

067-375-95-74

23

Середня загальноосвітня школа № 222

03170 Тулузи, 6а

Шевкопляс Віктор Миколайович

405-25-44

097-527-84-08

24

Середня загальноосвітня школа № 223

03134 Жолудєва, 6г

Олійник Ірина Миколаївна

402-91-40

067-777-42-04

25

Середня загальноосвітня школа № 230

03164 Генерала Наумова, 35-б

Завадська Світлана Володимирівна

424-82-49

063-338-21-91

26

Середня загальноосвітня школа № 235 ім.В.Чорновіла

03134 Кільцева, 1-Б

Гордійчук Валерій Вікторович

402-67-11

 

27

Середня загальноосвітня школа № 253

03146 Жмеринська, 34

Пізняхівська Ірина Сергіївна

407-67-69

067-780-50-05

28

Спеціалізована школа № 254

03134  пр-т Корольова, 12-М

Брюховецька Наталія Василівна

402-63-53

066-332-06-41

29

Середня загальноосвітня школа № 281

03194  Кільцева, 7-Б

Цимбал Людмила Яківна

405-03-01

067-260-50-65

30

Гімназія № 287 з поглибленим вивченням англійської мови

03179 Чорнобильська, 10-Б

Почечуєва Ірина Петрівна

450-40-73

050-440-50-77

31

Середня загальноосвітня школа № 288

03179 Ірпінська, 68а

Жгут Олег Анатолійович

452-19-05

067-904-61-90

32

Середня загальноосвітня школа № 297

03134 Жолудєва, 3г

Голота Надія Степанівна

402-55-54

067-963-83-76

33

Спеціалізована школа № 304

03179 Уборевича, 21 а

Шуть Ганна Єлізаріївна

423-80-71

067-423-64-44

34

Спеціалізована школа № 317

03134 Булгакова, 12

Качинська Тетяна Володимирівна

402-36-13

050-937-05-44

35

Гімназія “Академія”

03115 Феодори Пушиної, 4

Петрашенко Світлана Миколаївна

450-07-97

063-241-06-74

36

Київська гімназія схід мов № 1

03115 Львівська, 25

Проскура Оксана Іллівна

452-77-43

050-507-08-81

37

Гімназія “Євроленд”

03194 Л.Вольгемут, 1Г

Тимошенко Олена Іванівна

274-54-25

050-311-97-33

38

Приватний загальноосвітній заклад «Гімназія “Апогей”

03062 Чистяківська, 24

Доценко Юрій Миколайович

400-51-79

067-235-46-23

39

НЗО Гімназія Прем'єр КАН

Туполєва, 3

Панченко Олена Михайлівна

423-01-23

050-513-95-54

40

ТОВ “НВК” “Святошинська гімназія”

04128 Ірпінська, 74-А

Генеральний директор – Пономарьова Ольга Вікторівна

452-24-03

067-801-57-25

41

Ліцей КиМУ

вул. Львівська, 49

Хромченкова Наталія Миколаївна

594-03-02

067-794-40-11

42

Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов “Ріка життя”

03148 Пухова, 2

Якшина Тетяна Олександрівна

407-16-95

067-280-0017

43

Вечірня (змінна) школа № 7

03164 вул. Осіння, 35

Яковенко Юліанна Валентинівна

424-72-29

067-900-25-60

44

Спеціальна школа-інтернат № 15

03115 Перемоги, 113

Торба Леонід Сергійович

450-92-55

050-214-89-37

45

Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 16

03115 Депутатська, 1

Нікуленкова Наталія Михайлівна

424-75-83

067-506-78-78

46

Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Лілея»

03179

Вул.Ф.Пушиної , 52

Толмачова Тетяна Миколаївна

452-27-28

050-385-99-01

47

Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» «Довіра»

03170  Вул.Жмеринська, 10а

Зименко Тетяна Іванівна

274-34-65

0979521804

48

Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» «Свічадо»

03142 Бульв.Вернадського, 71а

Романенко Наталія  Олександрівна

424-32-00

0962201651

49

Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» «Сузір’я »

 03148 Вул.Героїв Космосу, 15а

Банітова Тетяна Петрівна

403-00-51

0976250025

50

Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» «Інтел»

03148 Вул.Кіпріанова, 4а

Монета Інна Анатоліївна

407-60-01

0679364549

51

Спеціалізована школа –дитячий садок І ступеня «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов

03062 Вул.Чистяківська,24

Пліш Ірина Валеріївна

400-51-79

400-85-93

400-85-15

0674017024

52

Школа –дитячий садок «Схід»

( приватна)

03115,Вул.Верховинна,92/93

Нечаєва Олена Сергіївна

424-13-68

0974096207

53

Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» «ЯМБ»

04128

 Вул.Туполєва,7

Бабіч Катерина Борисівна

422-22-56

427-00-96

067-502-59-56

 

Версiя для друку

Спецслужби прийшли з обшуками в українські офіси Яндекса | Ранок з Україною