Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Апарат  →  Відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

 

Адреса

03115, м. Київ, вул. Львівська,  8/6

(1-й поверх)

Телефон

тел./факс: (044) 290 07 12

Електронна адреса

reestraziyasrda@ukr.net;

passport1@kievcity.gov.ua

Начальник відділу

 

ГАВА Наталія Олександрівна

тел. (044) 2900713

Графік особистого прийому:

середа та п’ятниця  з 0900 до 1230

Заступник начальника відділу

СИДОРЕНКО Микола Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Основними завданнями відділу є:

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Святошинського району м. Києва;
  •  забезпечення реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Святошинського району м. Києва;
  • здійснення передачі до відповідних органів відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб для внесення до Єдиного державного демографічного реєстру;
  • ведення відповідного реєстраційного обліку на території Святошинського району м. Києва.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

З грудня 2016 року довідка за Формою №3 (про склад сім’ї) втратила чинність (постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесені зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів). Витребування подання довідки за формою №3 чи надання послуг з видачі довідки за формою №3 не передбачено законодавством.

Для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи (далі – довідка) громадянам необхідно звертатись до Центру надання адміністративних послуг районної в                   м. Києві державної адміністрації за місцем реєстрації.

Максимальний строк надання довідки: не повинен перевищувати 30 календарних днів з дня подання заявником необхідних документів.

З метою уникнення незручностей для населення термін опрацювання заяв для видачі довідки про реєстрацію місця проживання на сьогодні, здійснюється до 15 календарних днів, термін видачі архівної довідки про реєстрацію місця проживання до 30 робочих днів. Запити нотаріусів  розглядаються у термін визначений чинним законодавством.

Способи отримання довідки: за запитом самої особи або її законного представника, а також іншої особи за умови надання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Підстави для відмови: для іншої особи - ненадання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Звертаємо Вашу увагу, що на сьогодні, відбувається процес формуванням та впровадженням інформаційної системи «Реєстр територіальної громади міста Києва».           

                       

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Версiя для друку